Гранд-концерт з Андрієм Бондаренком

O Fortuna! Гранд-концерт з Андрієм Бондаренком
21 листопада В Києві відбудется Гранд-концерт «O Fortuna!» одного з найталановитіших молодих баритонів сучасності Андрія Бондаренка і феноменального хору «Хрещатик» за участі зірок світової оперної сцени, у супроводі «Kyiv Fantastiс Orchestra».
У концерті прозвучать добірні оперні шлягери і класичні композиції.

Випускник Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, український співак Андрій Бондаренко підкорив найвідоміші оперні та концертні зали світу, став лауреатом престижних міжнародних конкурсів та фестивалів, виконавцем головних партій найвідоміших опер. Величезну популярність принесла співакові участь у постановках Зальцбурзького та Глайндборнського оперних фестивалів, сольні концерти у Карнегі-холі (Нью-Йорк) та Вїгмор-холі (Лондон).

В концерті ви також почуєте яскравих оперних вокалістів:
- відоме англійське сопрано Сара-Джейн Брендон / Sarah-Jane Brandon, переможниця конкурсу ім. Кетлін Феррієр, що уславилась виконанням розмаїтого репертуару на сценах театрів всіх континентів, а також участю у постановках популярних оперних фестивалів у Глайндборні та Саволінні;
- чудовий український бас, лауреат міжнародних конкурсів Андрій Гонюков;
- молода співачка Юлія Засімова, яку називають найперспективнішим українським ліричним сопрано.

Окрасою вечора стане участь неповторного мульти-жанроворо Академічного камерного хору «Хрещатик», колективу, який постійно відкриває нові грані хорового співу, вдало експериментує, виходячи за рамки звичного академічного стилю.
Гранд-концерт «O FORTUNA!» пройде в супроводі «Kyiv Fantastiс Orchestra» – відомого своєю універсальністю колективу високопрофесійних музикантів під керівництвом Миколи Лисенка.

Не пропустіть можливість насолодитися кращими вокальними і хоровими творами від всесвітньо відомих виконавців, які завоювали своїм голосом головні оперні сцени планети і мільйони слухачів!

Диригенти: Алла Кульбаба, Павло Струць.
Концерт приурочено до Дня Гідності та Свободи.
Тільки живий звук!

Тривалість заходу:
2 год. (120 хв.)

Гранд-концерт з Андрієм Бондаренком

21 листопада 2017 р.
Початок о 19.00

Вартість квитків: 100-220 грн. Довідки за тел.
044-279-12-42;
(067)1249811
(з 13-00 до 18-00)

Гастролі