«Чоловіки на межі нервового зриву»

Світло - Едуард Лобанов, Юрій Лавров
Режисер - Микола Осипов
Художник - Марина Моісеєнко

Актори:
Макс - Віталій Мізяка, Тимур Громико
Джонні - Сергій Дзялік
Лео - Роман Фанін

Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» - це розумна і людяна комедія про чоловіків 21-го століття, про ті таємниці та страхи, які вони приховують за масками успішних кар'єристів, ЧОЛОВІКІВ і Мачо.
У шаленому ритмі сучасного життя ми не чуємо вже ні себе, ні своїх друзів, ні коханих. Але криза середнього віку підкрадається непомітно, і помітними стають стіни, які збудували Макс, Лео і Джонні між собою, світом і один одним. Вони говорять про кохання і жінок, намагаються допомогти один одному зазирнути собі в душу, сперечаються про психоаналіз і фільм Педро Альмодовара «Поговори з нею».
Кожен з героїв, намагаючись допомогти іншому, розкриває власні больові точки і вирішує свої проблеми, що накопичилися. Іронія тут змінюється гострою постановкою питань: «Хто вони - чоловіки сьогодні, і що з ними трапилося, і що, взагалі, таке - бути чоловіком?» І чому багато хто вже не може сказати жінці: «Я тебе кохаю» і відповісти на, здавалося б, прості запитання: «Що я хочу насправді, для чого живу, чому присвячую своє життя?»
У напівжартівливій манері троє чоловіків вирішують серйозні проблеми буття, переходячи від приватного до загального, і знаходять, врешті-решт, і самих себе, і вихід до світла в кінці тунелю.
Вистава «Чоловіки на межі нервового зриву» дає можливість і посміятися, і подумати, але головне - вона дає заряд оптимізму, що так необхідно в наш часто депресивно-агресивний час.
П'єса Мікі Мюллюахо «Паніка. Чоловіки на межі нервового зриву »- в міру інтелектуальна, в міру розважальна мелодрама про трьох сорокарічних чоловіків, які переживають кризу середнього віку. Живі діалоги, впізнавані ситуації, комічні перевертні, пародія на психоаналіз, пружний ритм мегаполісу і почуття жалю до трьох безпорадних персонажів, що заплуталися у своєму житті ».


 

Опис

«Чоловіки на межі нервового зриву»

18 лютого 2018 р.
Початок об 19.00

Вартість квитків: 100-350 грн.
Замовлення квитків:
тел.
(067)1249811
(044)279-12-42

Фото