Gala di Verdi

Насолодитися вічною музикою Верді!
Кохання, любов, пристрасть, туга, помста, боротьба, війна, відстоювання Батьківщини, її незалежності та єдності, молитва. Це все - музика Джузеппе Верді.
Найкращий молодий симфонічний оркестр України "Misericordia", що складається з провідних артистів столичних Національних оркестрів та театрів під орудою молодої, талановитої, енергійної і майстерної диригентки Марії Берлад в дружній атмосфері з фантастичними солістами подарують вам сяяння своєї співтворчості.
Екслюзивні твори, що не мають навіть нот в України і будуть виконуватися вперше в Києві.
В програмі увертюри, арії, сцени з опер, які ви почуєте тільки на нашому концерті, адже ці опери не входять в репертуар оперних театрів України.
Програма концерту спеціально побудована так, щоб познайомити слухачів з музикою як маловідомих в Україні опер "Аттіла", "Сила долі", "Корсар", "Король на час", так і знаних опер: "Ріголетто", "Набукко", "Трубадур", "Бал-маскарад".
Проект реалізовується за власний кошт, без залучення державної підтримки, адже ми віримо в те, що робимо, і в те, що це потрібно всім людям в Україні, особливо в цей час.

"Вирішена моя доля, готовий я до битви.
Якщо я впаду в боротьбі, моє ім'я залишиться.
Не побачив ширідну землю, покину цей світ.
І над останнім римлянином вся Італія буде плакати"
(Еціо, опера Аттіла)


Не пропустіть можливість доторкнутися до справжнього мистецтва, наповнитись радістю, щирістю, силою і бажанням жити.

Марія Берлад - скрипалька, диригент, феноменально обдарований музикант, що гуртує навколо себе щиро закоханих у мистецтво. Разом з композиторами, народними артистками України, лауреатами Шевченківських премій БогданоюФроляк і Анною Гаврилець є яскравим представником та продовжувачем традицій школи Василя Куфлюка, учня Януша Корчака (Варшава).

Тетяна Анісімова - видатна співачка нашого часу, солістка Національної опери України, народна артистка України, справжня перлина української вокальної традиції, культури. Володіє голосом надзвичайної глибини, наповненності, краси тембру, природи - драматичне сопрано,
Лауреат Міжнародного музичного конкурсу ім. М.Лисенка (1992 р., І премія, Гран-прі), Міжнародного конкурсу ім. А. Крауза (Лас-Пальмас Іспанія, 1996 р., ІІІ премія), Міжнародного конкурсу вокалістів (Більбао, Іспанія, 1996 р., ІІ премія). Закінчила Одеську консерваторію ім. А. Нежданової (клас проф. Г. Поливанової).Партії: Татьяна, Ліза, Іоанна («ЄвгенійОнєгін», «Пікова дама», «Орлеанськадіва» П. Чайковського), Ольга («Русалка» О.Даргомижського), Земфіра («Алєко» С.Рахманінова), Леонора, Аїда, Амелія, Єлизавета, Ельвіра, Леді Макбет («Трубадур», «Аїда», «Бал-маскарад», «Дон Карлос», «Ернані», «Макбет» Дж. Верді), Тоска, Чіо-Чіо-сан, Турандот, Манон («Тоска», «Мадам Баттерфлай», «Турандот», «МанонЛєско» Дж. Пуччіні), Кармен, Джоконда в однойменних операх Ж. Бізе та А. Понкіеллі, Сантуцца («Сільська честь» П. Масканьї), Недда («Паяци» Р.Леонкавалло) та інші.
Співала в оперних театрах Іспанії, Німеччини, Словенії, Хорватії, Швейцарії, на сцені Великого театру Росії. Гастролювала у Іспанії, Норвегії, Швейцарії, Росії, Греції, Голландії, Італії, Японії та інших країнах.

Тетяна Журавель - божественне, легке колоратурне сопрано, щосвоїм співом полонить серце. Відкрита та щира Тетяна Журавель кожного очаровує барвами свого голосу.
Співала в Угорській національній опері в Будапешті, Львівській національній опері, Великому театрі в Варшаві, Литовській національній опері, Арені Сферістеріо в Мачераті (Італія), Палац і мистецтв Королеви Софії в Валенсії (Іспанія), Палац і каталанської музики в Барселоні (Іспанія) та ін. 2017 з великим успіхом виконала соло сопрано в «Реквіемі» Лігеті разом з Національним оркестром Бельгії та Національним хором Угорщини в Брюсселі.
Учасниця численних музичних фестивалів, серед яких Оперний фестиваль Мачерати (Італія), Пажайсліський музичний фестиваль (Литва), Угорський фестиваль в Будапешті, OperimBergFestival в Зальцбурзі (Австрія), LvivMozArt, Оперний фестиваль в Тульчині, Віртуози (Львів), Бах-фест (Суми) та ін.
Як солістка співпрацює з оркестрами INSO-Львів, Київська камерата, Національна капела бандуристів України, Ухо-ансамбль, Київські солісти та ін.

Дмитро Іванченко - український "Лучано Паваротті", соліст Національної опери України, лауреат міжнародних конкурсів.
Справжній скарб - ліричний тенор неземної краси, сповнений емоціями та переживаннями. Продовжувач традицій вокальної школи видатної Евгені їМірошніченко.

Роман Страхов - драматичний баритон, наповнений та яскравий, виконавець драматичних партій, зокрема з опер Верді, Пучіні, концертних програм в Україні, Італії, Франції. Лауреат числених міжнародних конкурсів та фестивалів.
В доробку перші виконання низки творів Б.Лятошинського, Ю.Іщенка, В.Зубицького, Я.Верещагіна, Є.Станковича, Ю.Ланюка. Має фондові записи Національної радіокомпанії України.
Ввібрав в себе традиції щирого вокального мистецтва народних артистів України Валерія Буймістера та Анатолія Мокренка.
Співпрацював в якості соліста з Національною філармонією України, Національним симфонічним оркестром, Симфонічним оркестром Національної філармонії, "Київські солісти" та диригентами В.Сіренком, Р.Кофманом, Д.Яблонським.

Програма концерту:
Перший відділ:
1. G.Verdi. Macbeth. Overture.
2. G.Verdi. Macbeth. Atto IV, Aria Macbeth "Perfidi!...Pietà, rispetto, amore"
3. G.Verdi. Il trovatore. Atto II, Aria Conte di Luna ”Tutto è deserto...Il balen del suosorriso”.
4. G.Verdi. Un giorno di Regno. Overture.
5. G.Verdi. Il Corsaro. Atto II, Aria Said “Salve Allah”.
6. G.Verdi. Rigoletto. Aria Rigoletto “Cortigiani”.
7. G.Verdi. Rigoletto. Atto II, Scena e duetto No. 13-14, Gilda e Rigoletto “Mio padre...Tutte le feste...Ah! Soloperme... Sivendetta”.

Другий відділ:
1. G.Verdi. Nabucco. Overture.
2. G.Verdi. Nabucco. Atto IV, Aria e caballettaNabucco “Ah! Prigionieroiosono…Dio di Giuda!...O prodimiei, seguitemi”.
3. G.Verdi. Un ballo in maschera. Atto I, Canzone Riccardo “Di’ tu se fedeleilfluttom’aspetta”.
4. G.Verdi. Un ballo in maschera. Atto III, Scena e arie Amelia e Renato “A talcolpa...Morro, ma prima in grazia...Alzati! Latuofiglio”.
5. G.Verdi. Attila. Overture.
6. G.Verdi. Attila. Atto II, Aria e caballettaEzio “Dagl’immortalivertici...E gettata la miasorte”.
7. G.Verdi. La Forza del Destino. Overture.
8. G.Verdi. La Forza del Destino. Atto IV, Scena e duetto Don Carlo e Alvaro “Invano Alvaro...Le minaccie, ifieriaccenti...Ah! vieni a morte”.
 

Опис

Gala di Verdi

22 лютого 2019 року


Початок
о 19.00

Вартість квитків: 50-250 грн.
Замовлення квитків за тел.
(044)279-12-42
(з 13.00 до 18.00, крім понеділка)

Фото