CLASSICAL GRAND BALLET ВЕЛИКИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ

Запрошуємо Всіх на вечір грації, неповторної музики і чистоти!

Неперевершена святкова програма Clasic grand ballet «Великий Гала-концерт», де зібрані кращі шедеври світової класики, а також найталановитіші артисти театру «Classic Grand Ballet» подарують Вам незабутні миті краси, радості і естетичного задоволення.

Балет в класичному його розумінні - це такий вид мистецтва, де мимоволі починаєш думати, що артисти цього жанру позбавлені земного тяжіння, дивуючись цим легким повітряним стрибкам, граціозним піруетам і виразним рухам пластики.
На виставах театру «Classic Grand Ballet» охоплюють відчуття, ніби всi танцюючі з іншого виміру, бо це дійсно фундаментальна школа і в балетних виставах театру робили перші професійні кроки, майбутнi зірки класичного балету - нині переможці міжнародних конкурсів:
Яна Соленко, Іван Васильєв, Оксана Бондарева, Солфі Кім, Віктор Іщук, Наталя Мацак, Денис Недак, Ольга Кифяк, Артем Алифанов, Євген Свєтліца, Акарі Кавасакі, Аліса Воронова та інші.
Зараз театр дуже багато гастролює в Ізраїлі, Італії, Іспанії, Франції, Німеччини та США і не часто радує можливістю відвідати їх вистави нашу столицю.

Тому не пропустіть, всього лише один вечір високого балетного мистецтва, де зібрані перлини світової класики!
 
  

Опис

CLASSICAL GRAND BALLET
ВЕЛИКИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ

09 вересня 2018 р.
Початок об 19.00

Вартість квитків: 120 - 790 грн. Замовлення квитків:
тел.
(044)279-12-42
 (з 13.00 до 18.00 - крім понеділка)

Фото