«Піннокіо»


ПРЕМ’ЄРА!

Вистава про людину, її долю та пошук свого шляху. Казка-притча для батьків і дітей, про сім'ю та її цінності!
Історія Піноккіо не тільки про те, як дерев’яшка стає людиною, але й про те як хлопчик, який мріє про материнське і сімейне тепло, стає сином.

Спектакль про покликання бути сім’єю, про труднощі і радощі батьківства, про любов близьких людей. Це історія про пригоди людей, в яких ми бачимо кожного з нас, як у ролі дитини, так і в ролі батьків, які завжди радо розкриють свої обійми, пригорнуть, захистять від усіх негараздів та опікою і турботою створять в душі тепло, в якому серце тане і розчиняється. Це спектакль - для чоловіків, які вчаться бути батьками; для жінок, які хочуть бути хорошими і люблячими матерями та доньками; для усіх, хто вдячний своїм батькам. Історія про любов, турботу і тепло у всьому та для всіх. Це казка, що вчить цінувати та берегти оточуючих та рідних. Бережіть одне одного і приходьте до нас на виставу!

Виставу рекомендовано для перегляду сім’ям з дітьми віком 10-100 років. Особливо корисно буде для підлітків, які намагаються знайти себе в світі та відкрити власне «я».

Ролі виконують: Григорій Бакланов, Олена Мамчур, Дар’я Творонович, Марія Трєпікова, Яна Коверник, Юлія Першута, Ігор Назаров, Владислав Мамчур, Юрій Вутянов, Руслан Сокольник, Андрій Попков.

Режисер – заслужена артистка України Олена Лазович
Тривалість – 1 год. 40 хв. (без антракту)
Мова вистави – українська

Вистава для сімейного перегляду з дітьми від 10 років
 

 

 

Опис

«Пригоди Піннокіо»

 

25 травня 2019 року
Початок о 12.00
 

Вартість квитків:
50 - 200 грн.
 

Замовлення квитків:
тел.
(044)2791242
(з 13.00 до 18.00)

Фото